Triangle | Padangų testavimai

Padangų testavimai

„Trainagle PL01“ užima 1-mą vietą stabdant ant snieguotos kelio dangos

Latvijoje, „Sporta kompleksa 333“ trasoje surengti Kinijos, Rusijos ir Europos gamintojų biudžetinės klasės žieminių padangų lyginamieji bandymai. Tarp 13 modelių „Triangle“ atstovavo populiarus žieminis modelis „SnowLink PL01“, kuris įtikinamai iškovojo 1-mą vietą vertinant stabdymą ant sniego.

Facebook video

Vos pusmetriu ilgesnis buvo „Goodride SW608“ stabdymo kelias, o 3-ioje vietoje atsidūrė „Haida HD617“. Paskutinės liko prekių ženklo „Nereus“ padangos NS805, kurios, palyginti su laimėtoja, leido automobilį sustabdyti 13,3 metro arba 53% toliau. Čia verta priminti, kad „Triangle SnowLink PL01“ yra pagamintos Suomijoje, todėl toks rezultatas visiškai dėsningas.

Už vairo sėdo 3 populiarūs žmonės iš visų Baltijos šalių: Mihkel Norman Tults iš Estijos (šonaslydininkas), Jānis Vanks iš Latvijos (saugaus eismo mokyklos vadovas) ir Vygantas Rimkus iš Lietuvos (šonaslydininkas komandoje „Drift Devil“). Kiekvienas iš jų išbandė padangas tose pačiose disciplinose, o nustatant rezultatą buvo atsižvelgta į visų 3 ekspertų bendrą vertinimą.

Disciplinos:


1. „Briedžio“ testas – subjektyvi eksperto nuomonė apie sukibimą ir padangų savybes;


2. stabdymas ant sniego nuo 50 km/h iki 0 km/h;


3. stabdymas ant šlapio asfalto nuo 50 km/h iki 0 km/h;


Naudoti automobiliai: keturi „VW Golf 7 Variant“, 2018 m.

Padangų dydis: 195/65R15.