Triangle | Apie Triangle

Padangos iš visos širdies

„Padangos iš visos širdies“ tikslas – padėti vaikams su įvairiais sveikatos sutrikimais. Latvijoje ši akcija vyksta jau 10 metų. Per šį laiką „Latakko“ ir mūsų partneriai sugebėjo surinkti 101 450 eurų, už kuriuos Vaikų klinikinės universitetinės ligoninės intensyviosios terapijos skyriaus poreikiams buvo nupirkta 14 skirtingų medicinos prietaisų.

Sveikas vaikas – laiminga šeima

Didžiausią naudą gavo jauniausi pacientai – neišnešioti kūdikiai, kurie gavo ir specialias jiems skirtas lovas, ir kitą sveikatos gerinimui svarbią įrangą. Vaikų ligoninės atstovai sutinka, kad tokia parama jiems yra labai naudinga. Todėl nuo 2020 metų žiemos mes nusprendėme padidinti akcijoje dalyvaujančių įmonių skaičių ir išplėsti jos veiklą ir Lietuvoje.

Padėti kartu lengva!

Įsigydami padangas „Triangle“ parduotuvėse, automobilių priežiūros ir remonto įmonėse, remiančiose labdaros akciją „Padangos su širdimi“, padėsite vaikui tapti sveikam ar net išgelbėsite jo gyvybę – laiminga bus ir jo šeima. Kuriose prekybos vietose vykdoma akcija, galima sužinoti iš ten esančios informacinės medžiagos.