Triangle | Apie Triangle

Apie Triangle

Misija

Gamindama 25 milijonus vienetų per metus Triangle yra Kinijos padangų pramonės lyderis – pirmas ir pirmaujantis radialinių padangų gamintojas. Kaip savo misiją įmonė paskelbė laimėjimų siekimą žmonijos labui – tai įgyvendinama per mokslinius tyrimus, inovacijas ir gamybinio proceso plėtrą, siekiant ekologiškumo. Kaip savo srities lyderė ir aukštų technologijų įmonė, Triangle nustato profesionalius standartus, kuriomis vadovaujasi kitos šalies padangų gamyklos.

Pasaulinė kompanija

Kompanijos vizija yra jos veiklos globalizacija, įsitraukiant į viso pasaulio rinkas ir tampant srities lydere. Tuo pačiu numatoma naudoti visus pasaulio išteklius – turimus finansus, talentingus specialistus, partnerių siūlomas galimybes ir įvairius pardavimo kanalus. Nuo 2006 m. Triangle akcijomis pradėjo prekiauti Šanchajaus fondų biržoje – tai rodo jų stabilumą ir padidina patikimumą investuotojų tarpe. Metinė apyvarta siekia 1,7 milijardų eurų.

Inovacijos

Triangle padangų tyrimų laboratorija vykdo tiek padangų dizaino ir medžiagų bandymus, tiek organizuoja modelių testavimą. Tyrimų tikslas – siekti, kad artimiausioje ateityje visas inovacijas būtų galima užtikrinti savo pačių jėgomis. Todėl pritraukiami ir talentingi mokslininkai, ir top vadybininkai iš kitų padangų gaminimo įmonių. Kokybę patvirtina faktas, kad Triangle produkciją sertifikavo pasaulyje pirmaujantys sertifikavimo biurai, kaip DOT, ECE ir CCC.

Sudedamosios medžiagos

Naudojamos medžiagos, jų gamybos procesas ir pagrindinė gamybos įranga atitinka pasaulinį lygį. Didžioji dalis padangų gaminama naudojant „šaltąją“ gumos maišymo technologiją, kuri taupo energiją ir automatizuotą įrangą: gamybos efektyvumas padidėja 20 %, būtinas energijos kiekis sumažėja 10 %, o pačių padangų kokybė gerėja.

Ekologija

Jau 2009 m. įmonė Triangle kartu su savo partneriais paskelbė „Green Earth“ deklaraciją. Jos pagrindinė žinia – įsipareigojimas maksimaliai sumažinti anglies dvideginio išmetimo kiekį. Tai pasiekiama naudojant efektyvias technologijas ir alternatyvius energijos šaltinius. Viena iš penkių Triangle gamyklų vykdo veiklą, iš dalies naudodama saulės energiją. Jos 350 000 m² plote galima pagaminti 8 milijonus padangų per metus, todėl plačiau naudojami švarūs ir atsinaujinantys ištekliai turi didelį poveikį aplinkai.

Socialinė atsakomybė

Įmonė savarankiškai imasi labdaros akcijų ir kitos socialinės veiklos. Pavyzdžiui, daugiau kaip 30 milijonų eurų buvo paaukota Vei Hai miesto labdaros mėnesio veiklai, o 25 000 padangų komplektų – nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo. Taip pat Triangle steigia mokyklas ir stato įspūdingo dydžio vaikų aikšteles. Per savo gyvavimo laiką Triangle yra parėmusi kelias automobilių sporto – F1 ir ralio – komandas.

Bandymai Arktikoje

Triangle žieminės padangos testuojamos Arctic Falls testavimo centre ir jos poligonuose. Ši įmonė su 30 metų patirtimi yra Švedijoje, šalia poliarinio rato. Ten vyraujančios klimato sąlygos idealiai pritaikytos naujų padangų modelių bandymams ekstremaliose situacijose – esant dideliam šalčiui, ant ledo ir giliame sniege. Arctic Falls taip pat galima išbandyti padangų našumo savybes važiuojant šlapiu ir sausu asfaltu.