Sapphire TR257

„Sapphire TR257“ yra atsparios ir ilgai tinkamos eksploatuoti vasarinės padangos visureigėms transporto priemonėms naudoti tiek mieste, tiek užmiestyje. Padangų traukos jėgos parametrai gerai subalansuoti, todėl eksploatuojant išlieka ilgam laikui.

  • Platūs šoniniai blokai stabilumui užtikrinti
  • 4 pagrindiniai grioveliai vandeniui nutekinti
  • 3 centrinės juostos geresniam sukibimui

Kaina *

€ 61.90 - € 100.00

Plotis: 215 - 285
Aukštis: 50-75
Skersmuo: 15-19

Pasiekimai sausame kelyje: 8
Pasiekimai šlapiame kelyje: 8
Važiavimo komfortas: 8
Atsparumas dilimui: 8
Degalų taupymas: 8

Šie vertinimai skirti pirkėjų pasirinkimui palengvinti ir neatskleidžia faktinių padangos efektyvumo testų rezultatų.
*Rekomenduojama mažmeninė kaina

Aprašymas

Visavertė važiavimo kontrolė

3 centrinės simetrinės protektoriaus blokų juostos sudarytos iš didelio kiekio nedidelių blokų su skirtingais elementais juose, užtikrinančiais saugų sukibimą su kelio danga. Šios srities paskirtis – nedelsiant reaguoti į vairo pasisukimus ir išlaikyti krypties stabilumą važiuojant tiesiai.

Tikslumas posūkiuose

Protektoriaus kraštinės sritys sudarytos iš nedidelių blokų, kurie išdėstyti skersai judėjimo krypties. Taip pagerinta padangų ypatybė išlaikyti valdymą staigiuose posūkiuose. Daugiakomponentė gumos sudėtis apsaugo nuo dėvėjimosi ir mechaninių pažeidimų.

Saugumas šlapiame kelyje

Keturių pagrindinių griovelių ir didelio kiekio nedidelių papildomų kanalų paskirtis – pagerinti sukibimą lietui lyjant ir sumažinti akvaplanavimo galimybę nutekinant vandenį. Kartu šie elementai sukuria efektyvią savaiminio išsivalymo sistemą.